CEZA AVUKATI

 

          Avukat Ezgi Merve SAPMAZ,  Ceza Avukatı olarak gerçek ve tüzel kişilere yönelik her türlü suç isnadı, cezai şikayet, kovuşturma, soruşturma ve diğer ceza davası konularında müvekkillerine avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunmakta ve ceza mahkemelerinde kendilerini gerek müşteki vekili ve gerekse sanık müdafi olarak temsil etmektedir.

 

0553 351 62 23

Avukat Ezgi Merve SAPMAZ

BİLGİÇ HUKUK BÜROSU

İdare Hukuku Avukatı

İdare Hukuku Avukatı

Avukat Ezgi Merve Bilgiç, Silivri İdare Hukuku Avukatı olarak devlet veya idari kurumlar ile kişi ve şirketler arasında oluşan ihtilaflarda müvekkillerimize avukatlık hizmeti vermektedir.

İNCELE
Boşanma Avukatı

Boşanma Avukatı

Avukat Ezgi Merve Bilgiç, Silivri Boşanma Avukatı olarak anlaşmalı boşanma ve çekişmeli boşanma davalarına yönelik, tazminat, nafaka, velayet, mal rejiminin tasfiyesi konuları dahil olmak üzere her türlü konuda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

İNCELE
Ceza Avukatı

Ceza Avukatı

Avukat Ezgi Merve SAPMAZ, Silivri Ceza Avukatı olarak gerçek ve tüzel kişilere yönelik her türlü suç isnadı, cezai şikayet, kovuşturma, soruşturma ve diğer ceza davası konularında müvekkillerine avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunmakta ve ceza mahkemelerinde kendilerini gerek müşteki vekili ve gerekse sanık müdafi olarak temsil etmektedir.

İNCELE